Sezona 2018/19
1. kolo 25.08.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
25.08. | Telnice | Chabařovice B | 17:00 | SO | 8 : 1 |
Střelci: 3.,25.,62.,70.Weber, 8.,65.Pajkrt, 55.Veselý Jakub,85.Cicka - 43.Pícha
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan
Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan
Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan
Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan
Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/ |
|||||
25.08. | Malečov | Skorotice | 16:00 | SO | 10 : 2 |
Střelci: 10.,26.Chrudimský, 63.,67.,69. Hoskovec, 66.,88. Kůstka, 78.Vrána, 56. Smetana (vl.) - 15.,18. Trejbal | |||||
25.08 | Dubice | Loko Děčín | 17:00 | SO | 0 : 4 |
Střelci: 26.,72. Nistor, 61.Němeček, 85.Grund (pen.) | |||||
26.08. | Brná B | Svádov B | 16:00 | NE | 6 : 1 |
Střelci: 32.,54.Demčenko J., 49.,82.Satek, 63.Demčenko V., 88.Drbal - 56. Franěk |
2. kolo 01.09.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
01.09. | Telnice | Malečov | 17:00 | SO | 2 : 1 |
Střelci: 3. Vaňous (pen.), 90. Dlask - 29. Cigánek (pen.) | |||||
01.09. | Skorotice | Dubice | 17:00 | SO | 3 : 2 np |
Střelci: 26. Leschák, 80. Walter (pen.) - 15.,36. Poborský | |||||
01.09. | Chabařovice B | Svádov B | 14:00 | NE | 3 : 2 |
Střelci: 53. Štrejl, 61. Ulčák, 75. Král - 57. Polák, 67. Berounský | |||||
02.09. | Loko Děčín | Brná B | 17:00 | NE | 4 : 3 |
Střelci: 5.Grund, 25., 42., 79.Nistor - 32.,44.Demčenko, 40.Tabakov S. O. |
3. kolo 08.09.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
09.09. | Svádov B | Loko Děčín | 15:00 | NE | 0 : 3 |
Střelci: 10. Mrváň, 60. Nistor, 89. Tomášek | |||||
08.09. | Malečov | Chabařovice B | 16:00 | SO | 4 : 1 |
Střelci: 2. Cigánek, 11.,38.,80. Paluba - 88. Štrejl | |||||
08.09. | Dubice | Telnice | 17:00 | SO | 2 : 4 |
Střelci: 61.Zrůst, 69.Poborský - 30.Vícha, 44.Vaňous, 86.Weber, 90.Pajkrt | |||||
09.09. | Brná B | Skorotice | 16:00 | NE | 10 : 4 |
Střelci: 14.Heřmaní, 14,24.75.Demčenko J., 34.,58.Moravec, 41.,60.,79. Smetana, 54.Bukáček - 13.Mlnařík, 47.Trnka, 72.Smetana, 79.Zeman |
4. kolo 15.09.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
15.09. | Telnice | Brná B | 16:30 | SO | 5 : 2 |
Střelci: 32.,50.Pajkrt, 44.,65.Weber, 85.Vaňous - 30.Demčenko V., 89. Bukáček (pen.) | |||||
15.09. | Skorotice | Svádov B | 16:30 | SO | 4 : 2 |
Střelci: 15.,25.,54. Bendík, 50.Zeman - 80.Franěk, 85.Hovhannisjan (pen) | |||||
10.11. | Malečov | Dubice | 14:00 | SO | 1 : 0 |
Střelci: 20. Walter | |||||
16.09. | Chabařovice B | Loko Děčín | 14:00 | NE | 2 : 3 np |
Střelci: 40. Hladík (pen.), 52. Prekop - 44.,58. Nistor |
5. kolo 22.09.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
22.09. | Dubice | Chabařovice B | 16:30 | SO | 0 : 4 |
Střelci: 13. Hladík, 39. Veselý, 60. Müller, 81. Pavlík | |||||
22.09. | Svádov B | Telnice | 12:30 | NE | 2 : 5 |
Střelci: 41.,56. Vanša - 25.,65. Weber, 27. Pajkrt, 34. Semerád,68. Ort (pen.) | |||||
23.09. | Loko Děčín | Skorotice | 16:30 | NE | 11 : 0 |
Střelci: 11.,55.,76.Martin, 30,42,71,79,82.Nistor, 41.,68.Mrváň, 46. Provaznik | |||||
23.09. | Brná B | Malečov | 16:00 | NE | 2 : 4 |
Střelci: 20. Grus, 79. Satek - 29. Walter, 78.,93. Chrudimský, 89. Paluba |
6. kolo 29.09.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
29.09. | Telnice | Loko Děčín | 16:00 | SO | 3 : 2 np |
Střelci: 61. Pajkrt, 90. Weber - 20. Grund, 72. Nistor | |||||
29.09. | Dubice | Brná B | 16:00 | SO | 5 : 2 |
Střelci: 18. Prekop, 60.,67.,76. Trux, 71. Orság - 55. Smolík, 60. Smetana | |||||
29.09. | Malečov | Svádov B | 16:00 | SO | 3 : 2 np |
Střelci: 61. Cigánek, 72. Walter - 40. Bednář, 62. Herišer | |||||
30.09. | Chabařovice B | Skorotice | 14:00 | NE | 0 : 1 np |
Střelci: |
7. kolo 06.10.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
07.10. | Svádov B | Dubice | 15:00 | NE | 2 : 1 |
Střelci: 26. Bednář, 86. Dvořák - 33. Poborský | |||||
06.10. | Skorotice | Telnice | 16:00 | SO | 0 : 3 |
Střelci: 2. Souček (vl.), 29., 65. Weber | |||||
07.10. | Brná B | Chabařovice B | 16:00 | NE | 3 : 2 np |
Střelci: 18. Grus, 35. Štráchal - 28. Pícha, 55. Trux (pen.) | |||||
07.10. | Loko Děčín | Malečov | 16:00 | NE | 2 : 1 np |
Střelci: 36. Mrváň - 43. Walter |
8. kolo 13.10.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
13.10. | Skorotice | Malečov | 15:30 | SO | 0 : 3 |
Střelci: 30., 85. Paluba, 65. Walter | |||||
14.10. | Svádov B | Brná B | 15:00 | NE | 2 : 0 |
Střelci: 20. Přibyl, 75. Kresl | |||||
13.10. | Chabařovice B | Telnice | 14:00 | SO | 1 : 3 |
Střelci: 39. Trux - 10. Pajkrt, 36. Weber, 88. Semerád (pen.) | |||||
14.10. | Loko Děčín | Dubice | 15:30 | NE | 4 : 5 |
Střelci: 18.,26. Nistor, 53. Murdych(pen.), 73. Kudrna - 12.,89. Puchta, 16.,32.(pen.) Mucha, 86. Sládek |
9. kolo 20.10.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
20.10. | Malečov | Telnice | 16:00 | SO | 3 : 0 |
Střelci: 15. Puky, 20. Walter, 70. Cigánek | |||||
20.10. | Dubice | Skorotice | 15:30 | SO | 3 : 0 |
Střelci: 28. Pešek, 72. Poborský, 89. Pešek (pen.) | |||||
20.10. | Svádov B | Chabařovice B | 15:00 | SO | 1 : 6 |
Střelci: 23. Přibyl - 12.,19.,55.,58. Trux, 48. Pavlík, 79. Hladík | |||||
21.10. | Brná B | Loko Děčín | 16:00 | NE | 5 : 3 |
Střelci: 12.,20.,58. Demčenko, 33. Gaidarski, 38. Stach - 70. Štráchal(vl.), 75. Martin, 80. Měchura |
10. kolo 27.10.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
27.10. | Telnice | Dubice | 13:00 | SO | 1 : 0 |
Střelci: 25. Veselý Jakub | |||||
27.10. | Skorotice | Brná B | 17:30 | SO | 0 : 6 |
Střelci: 11.Gaidarski A., 12.,62.,69.Moravec, 60.Drbal, 90.Tabakov S.O. | |||||
28.10. | Loko Děčín | Svádov B | 14:30 | NE | 6 : 2 |
Střelci: 20.,22.,51.Grund, 49.Měchura,65.Cerman, 85.Vyskočil - 13.Vanša, 90.Prokeš | |||||
27.10. | Chabařovice B | Malečov | 14:00 | SO | 9 : 3 |
Střelci: 3.,31.Hladík, 5.,41.Prekop, 16.,59.,75.Trux, 29.Manych, 89.Korunka - 39.Kmoch, 47.Walter, 52.Paluba |
11. kolo 03.11.2018 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
03.11. | Dubice | Malečov | 14:00 | SO | 0 : 4 |
Střelci: 40.,64.,89. Walter, 78. Kodaj | |||||
04.11. | Svádov B | Skorotice | 14:00 | NE | 2 : 0 |
Střelci: 6. Pazour, 71. Přibyl | |||||
04.11. | Brná B | Telnice | 14:00 | NE | 4 : 2 |
Střelci: 27.Gaydarski A.A., 50.,70.,85.Demčenko - 23.Homolka, 89.Weber (pen.) | |||||
04.11. | Loko Děčín | Chabařovice B | 14:00 | NE | 1 : 3 |
Střelci: 72. Krátký - 24.,70. Trux, 47. Hladík |
12. kolo 06.04.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
06.04. | Malečov | Brná B | 16:00 | SO | 2 : 1 |
Střelci: 54. Kůstka, 82. Kodaj - 61. Moravec | |||||
06.04. | Telnice | Svádov B | 16:30 | SO | 0 : 3 |
Střelci: 14. Pazour, 44.,76. Janouš | |||||
06.04. | Skorotice | Loko Děčín | 16:30 | SO | 1 : 6 |
Střelci: 15.Trejbal - 3.,29.Nistor, 13.Dražil, 30.,47. Mrváň, 65.Pulda | |||||
06.04. | Chabařovice B | Dubice | 14:00 | SO | 5 : 2 |
Střelci: 11.Prekop, 15.,69. Pavlík, 43.,83.Krok - 23.,36.Mucha |
13. kolo 13.04.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
13.04. | Skorotice | Chabařovice B | 17:00 | SO | 0 : 3 |
Střelci: 19. Krok, 69. Hladík, 86. Štrejl | |||||
14.04. | Svádov B | Malečov | 15:00 | NE | 0 : 6 |
Střelci: 8., 25. Paluba, 36. Spal, 44., 50., 59. Chrudimský | |||||
14.04. | Brná B | Dubice | 16:00 | NE | 7 : 1 |
Střelci: 9.,63.Gaidarski A., 3.,84.Demčenko V.,20.Drbal,41.Gaydarski A. A., 50.Demčenko J. - 82.Strnad | |||||
14.04. | Loko Děčín | Telnice | 17:00 | NE | 5 : 0 |
Střelci: 23. Cerman, 29.,34.,81. Grund, 69. Měchura |
14. kolo 20.04.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
20.04. | Telnice | Skorotice | 17:00 | SO | 3 : 1 |
Střelci: 11. Vaňous, 54. Semerád, 84. Pajkrt - 70. Vojtěchovský | |||||
20.04. | Malečov | Loko Děčín | 16:00 | SO | 2 : 0 |
Střelci: 62. Cigánek, 74. Zalabák | |||||
20.04. | Dubice | Svádov B | 17:00 | SO | 2 : 0 |
Střelci: 66. Osrman, 75. Filař | |||||
20.04. | Chabařovice B | Brná B | 14:00 | SO | 8 : 1 |
Střelci: 8.,86.Štrejl,24.Hladík,30.,35.,44.Prekop,39.Král,84.Krok - 80.Hynek |
nadstavbová část 1. kolo 04.05.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
04.05. | Chabařovice B | Telnice | 14:00 | SO | 7 : 2 |
Střelci: 10. Žembery, 28. Štrejl, 47., 48., 53.,69. Černohorský, 67. Prekop -35. Krpeš T., 63. Semerád
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan
Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan
Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan
Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan
Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/ |
|||||
04.05. | Malečov | Loko Děčín | 16:00 | SO | 3 : 0 |
Střelci: 1. Paluba, 59. Chrudimský, 69. Walter (pen.) | |||||
04.05. | Svádov B | Dubice | 15:00 | SO | 3 : 2 np |
Střelci: 25. Pazour, 58. Varga - 39. Poborský, 66. Filař | |||||
05.05. | Brná B | Skorotice | 16:00 | NE | 6 : 1 |
Střelci: 45.,47. Demčenko, 72. Bukáček (pen.), 74. Mikeš, 88. Toutanji, 90. Stach - 33. Telecký |
nadstavbová část 2. kolo 11.05.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
12.05. | Loko Děčín | Telnice | 17:00 | NE | 6 : 1 |
Střelci: 28., 77. Nistor, 48., 55., 84. Měchura, 56. Krátký - 24. Vícha | |||||
11.05. | Malečov | Chabařovice B | 16:00 | SO | 2 : 1 |
Střelci: 44. Walter, 45. Paluba - 30. Král | |||||
11.05. | Skorotice | Dubice | 17:00 | SO | 5 : 2 |
Střelci: 4., 60. Telecký, 80. Trejbal, 84. Bendík (pen.), 86. Veselý - 50. Žabka (pen.), 89. Filař | |||||
12.05. | Brná B | Svádov B | 16:00 | NE | 2 : 5 |
Střelci: 89. Koníček, 56. Mikeš - 2., 86. Nesvadba, 9. Franěk, 27. Ajm, 28. Hovhannisjan |
nadstavbová část 3. kolo 18.05.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
18.05. | Chabařovice B | Loko Děčín | 14:00 | SO | 4 : 1 |
Střelci: 16. Hladík, 30. Culek, 55., 62. Krok - 50. Nistor | |||||
18.05. | Telnice | Malečov | 17:00 | SO | 0 : 5 |
Střelci: 21.,84. Walter, 33. Kůstka, 42. Chrudimský, 55. Hoskovec | |||||
18.05. | Dubice | Brná B | 17:00 | SO | 1 : 3 |
Střelci: 40. Pešek - 18. Moravec, 24. Gaidarski A., 89. Heřman | |||||
19.05. | Svádov B | Skorotice | 15:00 | NE | 7 : 4 |
Střelci: 2.Pittner, 8.,20.,23.,41.,70.Franěk, 45.Dvořák - 3.Telecký, 19.,47.,84.Veselý |
nadstavbová část 4. kolo 25.05.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
25.05. | Telnice | Chabařovice B | 11:00 | SO | 0 : 12 |
Střelci: 6.,46.Štrejl, 23.,42.Korunka, 31.,49.,66.Krok, 40.Prekop, 63.Rypka, 70.Falát, 74.Hladík, 81.Manych | |||||
26.05. | Loko Děčín | Malečov | 17:00 | NE | 0 : 5 |
Střelci: 9. Walter (pen.), 17. Chrudimský, 25. Zalabák, 38.,71. Kůstka | |||||
25.05. | Skorotice | Brná B | 17:00 | SO | 1 : 0 np |
Střelci: | |||||
25.05. | Dubice | Svádov B | 17:00 | SO | 0 : 3 |
Střelci: 54. Kolman, 68. Pazour, 86. Ajm |
nadstavbová část 5. kolo 01.06.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
01.06. | Chabařovice B | Malečov | 14:00 | SO | 4 : 2 |
Střelci: 12.Štrejl, 32.Král, 40.Hladík, 72.Prekop - 38.Chrudimský, 83.Walter | |||||
01.06. | Telnice | Loko Děčín | 17:00 | SO | 2 : 1 np |
Střelci: 19. Toušek - 31. Grund (pen.) | |||||
01.06. | Svádov B | Brná B | 15:00 | SO | 0 : 4 |
Střelci: 6.Moravec, 37.,77.Gaidarski A., 39.Demčenko | |||||
01.06. | Dubice | Skorotice | 17:00 | SO | 1 : 0 |
Střelci: 71. Dolejší |
nadstavbová část 6. kolo 08.06.2019 |
|||||
Termín | Domácí | Hosté | Čas | Den | Skore |
08.06. | Malečov | Telnice | 9:00 | SO | 3 : 1 |
Střelci: 6. Walter (pen.), 13. Walter, 71. Mokrý - 80. Pecl (vl.) | |||||
08.06. | Loko Děčín | Chabařovice B | 16:00 | SO | 3 : 1 |
Střelci: 35. Pulda, 43.,85. Mrváň - 33. Hladík | |||||
08.06. | Skorotice | Svádov B | 17:00 | SO | 1 : 0 |
Střelci: 82. Smolík | |||||
09.06. | Brná B | Dubice | 16:00 | NE | 4 : 2 |
Střelci: 37. Demčenko, 56. Moravec, 63., 65. Heřman - 1. Sváda, 8. Strnad |