Zápasy - sezona 2019 / 20

1. kolo  24.08.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
24.08. Chabařovice B Povrly B  14:00 SO 1 : 0
Střelci: 12. Prekop
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
24.08. Telnice Velké Březno B  16:00 SO 1 : 2 np  
Střelci: 46. Kuchařík 3. Konrád
24.08. Valtířov Svádov B  16:00 SO 0 : 1 np
Střelci: 
24.08. Tisá Libouchec B  17:00 SO 3 : 2 np
Střelci:  21. Maška, 50. Beneš (pen.) 12. Pokorný(pen.), 20. Duda
25.08. Brná B Dubice  16:00 NE 10 : 2
Střelci:  2.,21.,48.Gaidarski A, 6.,7.,40.,68.Jelínek, 61.,63.Borovec, 70.Mikeš 45.Bude, 77.Drbal (vl.)
25.08. Loko Děčín Skorotice  17:00 NE  3 : 4
Střelci:  54., 78.Nistor, 81.Mihálka 5.,74.Zeman, 29., 88.Walter

 

2. kolo  31.08.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
31.08. Libouchec B Loko Děčín  10:30 SO  5 : 2
Střelci: 13. Pour, 18.,40.,77. Drha, 20. Holakovský 31. Cerman, 37.Stružinský
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
31.08. Telnice Valtířov  16:00 SO  1 : 4
Střelci: 5. Pytloun 20. Šumpíkr, 29. Mihalík, 43, 67. Tuzar
31.08. Skorotice Chabařovice B  17:00 SO 3 : 2 np
Střelci: 20.,69. Walter 27. Žembery, 65. Prekop
01.09. Povrly B Brná B  14:00 NE  0 : 7
Střelci:  2.,79. Demčenko V., 7. Borovec, 18. Drbal , 50. ,52. Demčenko J., 66. Stukheil
01.09. Svádov B Tisá  14:00 NE  6 : 0
Střelci:  9. Feix (vl.), 27. Hovhannisjan D., 60. Franěk, 70. Dvořákí, 73. Hovhannisjan A., 87. Urbánek
01.09. Velké Březno B Dubice  17:00 NE  2 : 0
Střelci:  9. Šlaj, 85. Vichra

 

3. kolo  07.09.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
07.09. Chabařovice B Libouchec B  14:00 SO  1 : 7
Střelci: 19. Prekop 24.,62. Drha, 26.,49. Pokorný, 36., 38., 84. Strádal
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
07.09. Valtířov Velké Březno B  16:00 SO  1 : 3
Střelci: 72. Patyk 19. Valenta, 56. Pták, 66. Vojtěch
07.09. Tisá Telnice  10:30 SO  4 : 1
Střelci: 23. Feix, 45. Hýbner, 65. Fojt, 90. Beneš 18. Pytloun
07.09. Dubice Povrly B  17:00 SO  1 : 2
Střelci:  42. Poborský 71. Sochor (pen.), 75. Vaněk
08.09. Brná B Skorotice  16:00 NE  4 : 0
Střelci:  41. Višňák, 55.,85. Borovec, 73. Demčenko J.
08.09. Loko Děčín Svádov B  17:00 NE  2 : 4
Střelci:  54. Doubek, 63. Nistor 19. Košvica, 42. Hovhannisjan, 45. Vanša, 78. Varga

 

4. kolo  14.09.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
14.09. Libouchec B Brná B  13:30 SO  5 : 3
Střelci: 17.,65. Pokorný, 45. Novák, 84. Král, 89. Pour - 4.,11.,74. Borovec
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
14.09. Telnice Loko Děčín  16:00 SO  4 : 7
Střelci:  1.Kolář, 4.Pajkrt, 49., 60.Vícha - 9.Tomášek, 30.Pulda, 31. Kasík, 45.,70.Hloušek, 62.Nistor, 65.Beneš
14.09. Valtířov Tisá  14:15 SO 0 : 1 np
Střelci: 
14.09. Skorotice Dubice  17:00 SO  4 : 0
Střelci:   37., 51.,72. Trejbal, 66. Walter
15.09. Svádov B Chabařovice B  14:00 NE  5 : 3
Střelci:  16.,66. Vanša, 24.,50.,55. Dvořák - 36. Štrejl, 42. Pavlík, 66. Kršňák
15.09. Velké BřeznoB Povrly B  17:00 NE  2 : 1
Střelci:  12., 45. Konrád - 75. Dlouhý

 

5. kolo  21.09.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
21.09. Chabařovice B Telnice  14:00 SO 4 : 3 np
Střelci: 53. Žembery, 59. Štrejl, 82. Moravec 3., 70., 82. Pajkrt
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21.09. Dubice Libouchec B  16:30 SO  3 : 2
Střelci: 4.,5. Bude, 53. Sváda 48. Drha, 86. Novák
21.09. Tisá Velké Březno B  16:30 SO  2 : 0
Střelci: 54. Bláha, 83. Zíta
22.09. Povrly B Skorotice  14:00 NE  2 : 3
Střelci:  6. Vaněk, 66. Škoda 43.,90. Walter, 50. Smolík
22.09. Brná B Svádov B  15:30 NE  4 : 2
Střelci:  40.,60.,64. Demčenko V., 58. Demčenko J. 17. Pittner, 35. Franěk
22.09. Loko Děčín Valtířov  16:30 NE 2 : 1 np
Střelci:  20. Pulda 50. Kožoušek

 

6. kolo  28.09.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
28.09. Libouchec B Povrly B  13:30 SO  4 : 1
Střelci: 24., 90. Drha, 36. Stoklasa, 57. Novák 48. Hladík
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
28.09. Telnice Brná B  15:30 SO  3 : 0
Střelci: 13., 21. Pajkrt, 55. Pytloun
28.09. Valtířov Chabařovice B  15:30 SO  4 : 0
Střelci: 45. Kožoušek, 69. Kratochvíl, 71.,88. Tuzar
28.09. Tisá Loko Děčín  10:30 SO  1 : 3
Střelci:  83. Eichler 12. Murdych, 14. Beneš, 62. Nistor
29.09. Svádov B Dubice  13:30 NE  8 : 2
Střelci:  14.,21.,23.,42.,70.Franěk,55.Mošnička,66.Jelínek,82.Dvořák 28.,68. Sváda
29.09. Velké Březno B Skorotice  16:30 NE  4 : 1
Střelci:  22. Šlaj, 29. Dufek, 31. Vojtěch, 69. Charvát 83. Trejbal
 
 

3. kolo 07.09.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
07.09. Chabařovice B Libouchec B  14:00 SO  
Střelci: 
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
07.09. Valtířov Velké Březno B  16:00 SO  
Střelci: 
07.09. Tisá Telnice  17:00 SO  
Střelci: 
07.09. Dubice Povrly B  17:00 SO  
Střelci:  
08.09. Brná B Skorotice  16:00 NE  
Střelci:  
08.09. Loko Děčín Svádov B  17:00 NE  
Střelci:  
 

7. kolo  05.10.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
05.10. Chabařovice B Tisá  14:00 SO  2 : 1
Střelci: 18. Král, 80. Hladík 57. Zíta
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
05.10. Dubice Telnice  16:00 SO  4 : 2
Střelci: 6. Lukašík, 28., 61. Poborský, 44. Smrž (pen.) - 54. Pajkrt, 74. Veselý J.
05.10. Skorotice Libouchec B  16:00 SO  0 : 1
Střelci: 11. Slavka 
06.10. Povrly B Svádov B  14:00 NE  1 : 8
Střelci:  25. Sochor - 12.,15.,31,85.,88.. Nesvadba, 34.,53. Pittner, 65. Mošnička
06.10. Brná B Valtířov  15:00 NE  3 : 2
Střelci:  48.,57. Demčenko J., 82. Stach - 69. Labai, 87. Patyk
06.10. Loko Děčín Velké Březno B  16:00 NE  5 : 1
Střelci:  12. Mrváň, 30.,35. Nistor, 39. Cerman, 43. Pulda - 61. Charvát 

8. kolo  12.10.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
12.10. Telnice Povrly B  14:00 SO 3 : 4 np
Střelci: 6.,67. Pytloun, 55. Burkovec - 37.,48. Kolankiewicz, 84. Jozífek
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
12.10. Valtířov Dubice  15:00 SO  5 : 2
Střelci: 14. Dvořák, 22. Hovorka, 36. Šumpík, 52. Kožoušek, 68. Kratochvíl - 27. Žabka, 55. Sváda
12.10. Tisá Brná B  16:00 SO  5 : 4
Střelci: 45. Burian, 50. Beneš, 67.,79.,87.Feix - 14.Feix (vl.) 17., 36. Drbal, 53. Demčenko J.
13.10. Svádov B Skorotice  10:30 NE 3 : 2 np
Střelci:  62. Přibyl V., 65. Přibyl P. - 55.,70. Walter
13.10. Loko Děčín Chabařovice B  16:00 NE  2 : 1
Střelci:  24. Cerman, 44. Miško - 7. Krok
13.10. Velké BřeznoB Libouchec B  16:00 NE  4 : 3
Střelci:   10. Charvát, 42. Pták, 73. Valenta, 85. Šlaj - 41. Drha, 45. Král, 66. Strádal

 

9. kolo  19.10.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
19.10. Libouchec B Svádov B  10:30 SO  6 . 0
Střelci: 17. Duda, 42. Houda, 53. Novák, 58. Honsa, 80. Pour, 82. Slavka
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
19.10. Chabařovice B Velké Březno B  14:00 SO  1 : 6
Střelci: 76. Culek - 6.,89. Charvát, 9. Starý, 43. Dufek, 49. Kolev, 65. Vojtěch
19.10. Dubice Tisá  15:30 SO  0 : 3
Střelci: 33.,76. Beneš, 58. Maška
19.10. Skorotice Telnice  15:30 SO  1 : 3
Střelci:  26. Walter - 14. Pajkrt, 64. Vaňous, 86. Pytloun
20.10. Povrly B Valtířov  14:00 NE  3 : 2
Střelci:  7.Dvořák (vl.),81.Pavlát, 88.Jelen (pen.) - 25.Levinský, 28.Tuzar (pen.)
20.10. Brná B Loko Děčín  14:30 NE  0 : 2
Střelci:  32. Nistor, 89. Beneš

 

10. kolo  26.10.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
26.10. Telnice Libouchec B  13:30 SO  0 : 4
Střelci:  22.,35.,60.,65.Drha
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
26.10. Valtířov Skorotice  13:30 SO 1 : 2 np
Střelci: 73. Tuzar 76. Walter
26.10. Chabařovice B Brná B  14:00 SO  5 : 1
Střelci: 4. Štrejl, 31. Král, 44. Ryska, 53. Pavlík, 86. Trux 50. Toutanji
26.10. Tisá Povrly B  14:30 SO  3 : 0
Střelci:  6. Feix, 13. Kral, 28. Burian
27.10. Loko Děčín Dubice  14:30 NE  5 : 0
Střelci:  27. Nistor, 46. Mrváň, 65. Pulda, 71. Hloušek, 77. Tomášek
27.10. Velké Březno B Svádov B  14:30 NE 1 : 2 np
Střelci:  41. Novák 65. Franěk 

 

11. kolo  02.11.2019

Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
02.11. Libouchec B Valtířov  10:30 SO  4 : 1
Střelci: 5., 37.,53. Slavka, 40. Novák 49. Sůva
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
21. Veselý Jan, 87. Krpeš Tomáš - 18. Seidl Milan, 40. Rakishtenliev Asan, 57. Seidl Milan, 81. Gaidarski Adriyan

Více zde: https://fkspartaktelnice.webnode.cz/
02.11. Skorotice Tisá  14:00 SO 2 : 1 np
Střelci: 45. Jireš 78. Feix
02.11. Dubice Chabařovice B  14:00 SO  0 : 1
Střelci: 88. Trux
03.11. Svádov B Telnice  11:00 NE  4 : 2
Střelci:  45. Janouš, 51., 63. Hovhannisjan A., 80. Franěk 33. Vícha, 61. Pajkrt
03.11. Brná B Velké Březno B  13:00 NE  5 : 1
Střelci:  53. Demčenko J., 55. Mikeš, 68., 86. Borovec, 90. Králík 12. Charvát
03.11. Povrly B Loko Děčín  14:00 NE 1 : 2 np
Střelci:  10. Siruček 70. Kasík