- Upozorně

29.4.2021
Výkonný výbor Ústeckého KFS rozhodl, že soutěžní ročník 2020/2021 již nebude zahájen.

Odůvodnění:
Vsouvislosti spřerušením soutěžního ročníku vříjnu 2020 a nutnosti dohrát více, jak polovinu soutěžních utkání každé soutěže se rozhodl Výkonný výbor Ústeckého KFS, že soutěže již nebudou znovu zahájené. Pro zahájení soutěží bylonutné, aby byl obnoven tréninkový proces bez omezeníod 26. 4. 2021, což není, vzhledem kaktuálnímomezením možné, proto není možné dohrát soutěžní ročník. Ze strany FAČR by mělo dojít kukončení ročníkua anulování všech utkání. Žádné družstvo nepostupuje ani nesestupuje a soutěžní ročník 2021/2022 bude nalosován

- Aktualita -

Aktuální výsledky zápasů  8.kola na záložce Zápasy

4.10.2020 - Velké Březno B -  Telnice   7 : 3  (5 : 2)

Střelci: 7. Pták (pen.), 11. Moravec, 32. Lapšo, 35. Charvát, 43. Pták, 64. Kolář (vl.), 85. Studnička - 5. Koleček, 24. Dlask, 60. Pajkrt

Rozhodčí: Formánek Tomáš, Sůra Jindřich, Zeman Miroslav

26.9.2020 - Telnice - Trmice B   4 : 1  (2 : 0)

Střelci: 23. Koleček, 32. Pytloun, 56. Jelínek, 89. Drábek 77. Duna (pen.)

Rozhodčí: Křížek Petr - Holbus Jan, Navrátil Martin

19.9.2020 - Povrly B - Telnice   3 : 4  (1 : 1)

Střelci: 29. Pekař Karel, 75. Šmejkal Tomáš, 50. Sochor Martin (pen.) - 22. Jelínek Marek, 49. Pajkrt Jiří, 60. Šindelář Matěj, 69. Šedivý Tomáš (vl.)

Rozhodčí: Holbus Jan, Kalina František

5.9.2020 - Dubice - Telnice   2 : 3  (2 : 0)

Střelci: 8. Pešek Jakub, 25. Pešek Jakub - 59. Kolář Jiří, 85. Pytloun Břetislav, 86. Koleček Petr

Rozhodčí: Židek Richard, Zeman Miroslav

30.8.2020 - Telnice - Tisá   0 : 3  (0 : 2)

Střelci: 8. Veselý Jan, 20. Kral Martin, 61. Leufen Karel-Josef

Rozhodčí: Kolman Pavel, Bílek Jiří, Procházka Aleš

22.8.2020 - Telnice - Lokomotiva Děčín    2 : 3  (2 : 1)

Střelci: 10. Pajkrt Jiří, 39. Čepelák Vladimír - 28. Pekař Lukáš, 62. Pekař Lukáš, 69. Grund Jakub

Rozhodčí: Kalina František, Zeman Miroslav

20.8.2020 - Doplněn rozpis zápasů podzimní části sezony 2020/21 na záložce "Zápasy".

Výkonný výbor FAČR na svém zasedání 7. 4. 2020 konstatoval, že pokračování amatérských soutěží představuje v současné době i nadcházejícím období nepřijatelné zdravotní riziko.

Výkonný výbor vnímá, že dohrání soutěží není ani v rámci letních měsíců fakticky možné a v důsledku těchto skutečností rozhodl VV FAČR o následujících opatřeních:

• Veškeré mistrovské a pohárové amatérské soutěže se plošně na celém území ČR ukončují ke dni 8. dubna 2020. Konečné pořadí zůstává podle stavu ke dni 8. dubna 2020. Pokud dojde ze strany LFA k dohrání profesionálních soutěží, bude zachována směrem k ČFL a MSFL, prostupnost týmů.
  • Kluby nepostupují a nesestupují vyjma případů stanovených Rozhodnutím. Pravidla pro doplňování soutěží se použijí v souladu se Soutěžním řádem.
  • Pro zachování prostupnosti amatérských a profesionálních soutěží pro soutěžní ročník 2020/2021 se pro losovací aktiv organizovaný ŘKČ A ŘKM stanoví nejzazší termín 15. srpna 2020.
  • Semifinálová a finálové utkání MOL Cup (původně 22. dubna a 20. května) se sehrají v nových termínech, které určí řídící orgán soutěže na základě dalšího vývoje opatření orgánů státní správy.
  • Jarní přestupní okno pro amatéry (1. ledna – 31. března) se prodlužuje do 31. května 2020.
  • Pořádání nemistrovských soutěží a přátelských utkání je možné pouze v souladu s rozhodnutími orgánů státní správy.
  • Tyto, jakož i další související změny, se řídí Soutěžním řádem účinným ke dni 8. 4. 2020, a rozhodnutím VV FAČR o ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a souvisejících opatřeních.
14.3.2020 - Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen

FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje tak své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.

„Respektujeme rozhodnutí Vlády ČR s ohledem na zdraví hráčů, funkcionářů i fanoušků a jsme i nadále v pravidelném kontaktu se státními orgány tak, abychom mohli včas reagovat na jakékoliv další změny, které by se týkaly průběhu soutěží, které pod nás spadají,“ řekl předseda Asociace Martin Malík.

V úterý odpoledne 17. března zároveň z podnětu UEFA dojde k hromadné videokonferenci všech členských asociací, na které se bude řešit další postup v otázkách domácích i evropských soutěží, stejně tak se bude řešit i osud evropského šampionátu v tomto roce.

2.11.2019  - Svádov B - Telnice   4 : 2  (1 : 1)

Střelci: 45. Janouš Petr, 51. Hovhannisjan Alexandr, 63. Hovhannisjan Alexandr, 80. Franěk Martin 33. Vícha Jan, 61. Pajkrt Jiří

Rozhodčí: Doležal Ondřej, Kalina František, Rouče David

26.10.2019  Telnice - Libouchec   0 : 4  (0 : 2)

Střelci: 22. Drha Lukáš, 35. Drha Lukáš, 60. Drha Lukáš, 65. Drha Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Rouče David

19.10.2019  - Skorotice - Telnice   1 : 3  (1 : 1)

Střelci: 26. Walter Karel - 14. Pajkrt Jiří, 64. Vaňous Vladimír, 86. Pytloun Břetislav

Rozhodčí: Novotný Patrik, Mečíř Jan, Svoboda Daniel, Mollinger Lukáš

12.10.2019  - Telnice - Povrly   3 : 4  (1 : 1) na penalty (pen. 3 : 4)

Střelci: 6. Pytloun Břetislav (pen.), 55. Burkovec Vojta, 67. Pytloun Břetislav - 37. Kolankiewicz Jiří, 48. Kolankiewicz Jiří, 84. Jozífek Karel

Rozhodčí: Doležal Ondřej, Rouče David, Mollinger Lukáš

.

5.10.2019  Dubice - Telnice   4 : 2  (2 : 0)

Střelci: 6. Lukašík Stanislav, 28. Poborský Lukáš, 61. Poborský Lukáš, 84. Smrž Petr (pen.) - 54. Pajkrt Jiří, 74. Veselý Jakub

Rozhodčí: Novotný Patrik, Rouče David

28.9.2019  - Telnice - Brná B   3 : 0  (2 : 0)

Střelci: 13. Pajkrt Jiří, 21. Pajkrt Jiří, 55. Pytloun Břetislav

Rozhodčí: Řízek Vlastimil, Rouče David

21.9.2019  - Chabařovice B - Telnice   4 : 3  (0 : 1)  na penalty

Střelci: 53. Žembery Tomáš, 59. Štrejl Filip, 82. Moravec Tomáš 3., 70., 82. Pajkrt Jiří

Rozhodčí: Sůra Jindřich, Ptáček Matěj, Mollinger Lukáš

14.9.2019  - Telnice - Lokomotiva Děčín   4 : 7  (2 : 4)

Střelci: 1. Kolář Jiří, 4. Pajkrt Jiří, 49.,60. Vícha Jan - 9. Tomášek Michal, 30. Pulda Petr, 31. Kasík Dalibor, 45.,70. Hloušek Jan, 62. Nistor František, 65. Beneš Bohumil

Rozhodčí: Řízek Vlastimil, Hrabánek Filip

7.9.2019 Tisá - Telnice   4 : 1  (2 : 1)

Střelci: 23. Feix Václav, 45. Hýbner Michael, 65. Fojt Radek, 90. Beneš Jakub - 18. Pytloun Břetislav

Rozhodčí: Doležal Ondřej, Šedivý Václav

Špatný výkon hlavního rozhodčího i týmu hostů.

31.8.2019  - Telnice - Valtířov   1 : 4  (1 : 3)

Střelci: 5. Pytloun Břetislav 20. Šumpík Dalibor, 29. Mihalík Lukáš, 43. Tuzar Vladimír, 67. Tuzar Vladimír

Rozhodčí: Sůra Jindřich, Rouče David

24.8.2019  - Telnice - Velké Březno   1 : 2  (0 : 1)  na penalty 4:5

Střelci: 46. Kuchařík Jiří - 3. Konrád Patrik

Rozhodčí: Prekop Štefan, Svoboda Daniel, Mečíř Jan

10.7.2019 - Doplněn rozpis zápasů na novou sezonu 2019/20 v sekci "Zápasy".

8.6.2019  - Malečov - Telnice   3 : 1  (2 : 0)

Střelci: 6. Walter Karel (pen.), 13. Walter Karel, 71. Mokrý Patrik 80. Pecl Marek (vl.)

Rozhodčí: Řezníček Jiří, Vágner Martin, Kučera Jiří, Šmid Jiří

Telnice odehrála celý zápas v 10 hráčích.

Aktuální výsledky zápasů závěrečného 6.kola nadstavbové části na záložce Zápasy.

2.6.2019  - Telnice - Lokomotiva Děčín   2 : 1  (1 : 1) na penalty 7 : 6

Střelci: 19. Toušek Dominik 31. Grund Jakub (pen.)

Rozhodčí: Walter Karel, Židek Richard, Rouče David

25.5.2019  - Telnice - Chabařovice B   0 : 12  (0 : 5)

Střelci: 6., 46. Štrejl Filip, 23., 42. Korunka Michal, 31., 49., 66. Krok František, 40. Prekop David, 63. Rypka Roman, 70. Falát Miroslav, 74. Hladík Roman, 81. Manych Jakub

Telnice odehrála celý zápas v 8 hráčích.

Rozhodčí: Lácha Daniel, Navrátil Martin, Zeman Miroslav

18.5.2019  - Telnice - Malečov   0 : 5  (0 : 3)

Střelci: 21. Walter Karel, 33. Kůstka Tomáš, 42. Chrudimský Filip, 55. Hoskovec Michal, 84. Walter Karel

12.5.2019  - Lokomotiva Děčín - Telnice   6 : 1  (1 : 1)

Střelci: 28., 77. Nistor František, 48., 55., 84. Měchura Jiří, 56. Krátký Pavel - 24. Vícha Jan

Rozhodčí: Rouče David, Prekop Štefan, Židek Richard

4.5.2019  - Chabařovice B - Telnice   7 : 2  (2 : 1)

Střelci: 10. Žembery Tomáš, 28. Štrejl Filip, 47., 48., 53.,69. Černohorský Antonín, 67. Prekop David - 35. Krpeš Tomáš, 63. Semerád Jan

Rozhodčí: Prekop Štefan, Walter Karel, Ptáček Matěj

Telnice nastoupila do utkání v 8 hráčích, přesto dokázala odolávat náporu Chabařovic a v závěru poločasu korigovat stav na 2:1. V druhém poločasu už přetížená obrana nestíhala čelit četným únikům Chabařovic i díky nepřesnému rozhodčímu na lajně, který neodmával 3 jasné ofsajdy, z kterých padly 3 góly. V 60.minutě se pak zranil jeden z obránců, který se ve snaze dohrát zápas postavil do branky a brankář ho vystřídal na postu obránce. Po tomto manévru relativně odpočinutý brankář překvapil obranu domácích a vstřelil druhý gól Telnice. Zraněný obránce na postu brankáře, ale nedokázal čelit střelám soupeře a po obdržených 2 gólech pro zranění v 72.minutě odstoupil a utkání bylo ukončeno pro nedostatečný počet hráčů hostů na hřišti.

Osm statečný si zaslouží uznání za svůj výkon.

A zároveň chceme poděkovat spoluhráčům, kteří na zápas nepřišli a raději jeli na výlet, nevyhovovalo jim počasí. Ukázali jak moc jim záleží bojovat v soutěži o postup do vyšší třídy. Ještě jednou díky, jste borci!!!

28.4.2019  - Dne 4.5.2019 pokračuje soutěž III.třídy dospělých nadstavbovou částí. O 1.-4. místo si zahrají Chabařovice B, Lokomotiva Děčín, Malečov a Spartak Telnice. O umístění na 5.-8. místě pak Brná B, Dubice, Skorotice a Svádov B.

Doplněn rozpis zápasů nadstavbové části na záložce "Zápasy"

20.4.2019  - Telnice - Skorotice   3 : 1  (1 : 0)

Střelci: 11. Vaňous Vladimír, 54. Semerád Jan, 84. Pajkrt Jiří 70. Vojtěchovský Václav

Rozhodčí: Kalina František, Mečíř Jan

14.4.2019  - Lokomotiva Děčín - Telnice   5 : 0  (3 : 0)

Střelci: 23. Cerman Bohuslav, 29. Grund Jakub, 34. Grund Jakub, 69. Měchura Jiří, 81. Grund Jakub

Rozhodčí: Zeman Miroslav, Vaverka Tomáš, Rouče David

6.4.2019  - Telnice - Svádov B   0 : 3  (0 : 2)

Střelci: 14. Pazour Jiří, 44. Janouš Petr, 76. Janouš Petr

Rozhodčí: Navrátil Martin, Prekop Štefan, Doležal Ondřej

Co říci k výkonu domácích? ....škoda slov.

4.11.2018  - Brná B - Telnice   4 : 2  (1 : 1)    foto

Střelci: 27. Gaydarski Antonio A., 50. Demčenko Jevgenij, 70. Demčenko Jevgenij, 85. Demčenko Jevgenij - 23. Homolka Karel, 89. Weber Petr (pen.)

Rozhodčí: Prekop Štefan, Kalina František

Zápas byl od začátku vyhecovaný a domácí posíleni o pár hráčů měli nebezpečné protiútoky. Zpočátku jsme působili malinko ustrašeně, postupem času jsme se ale dostávali více do hry a dokonce po jednom kontru šli do vedení.Ještě do poločasu se ale domácím povedlo srovnat. Druhá půle byla otevřenější, hrál se útočnější fotbal, bohužel domácí dokázali potrestat naše chybky a dostali se až do tříbrankového trháku, na konci jsme ještě korigovali z nařízeného pokutového kopu. Nesehráli jsme špatnou partii proti týmu který byl značně posílen, při zimní pauze vylepšíme fyzický fond a vyléčíme zranění a na jaře se vrátíme ještě silnější!!

27.10.2018  - Telnice - Dubice   1 : 0  (1 : 0)

Střelci: 25. Veselý Jakub

Rozhodčí: Rouče David, Druga Pavel

Vítězství se rodilo velice těžce. Přestože soupeř odehrál polovinu zápasu v osmy, nebyly jsme schopni přesilovku využít více než vstřelením jediného gólu. Jednalo se jednoznačně o náš nejhorší výkon v sezoně, který je mimojiné také ovlivněn množstvím zraněných hráčů.

20.10.2018  - Malečov - Telnice   3 : 0  (2 : 0)    foto

Střelci: 15. Puky Tomáš, 20. Walter Karel, 70. Cigánek Marek

Rozhodčí: Kalina František, Grupač Miloš

Odehráli jsme další utkání, ve kterém jsme bohužel postupem času díky zranění přišli o Jirku Pajkrta, Honzu Semeráda, Petra Webera nakonec i o Vojtu Burkovce a tak přišla nevyhnutelně první prohra v sezoně, Budeme doufat, že se někdo ze jmenovaných dá přes týden do kupy a začneme opět vyhrávat.

13.10.2018  - Chabařovice B - Telnice   1 : 3  (1 : 2)   foto

Střelci: 39. Trux Lukáš 10. Pajkrt Jiří, 36. Weber Petr, 88. Semerád Jan (pen.)

Rozhodčí: Bechyně Jáchym, Lácha Jakub, Hudec Bohumil

Od začátku utkání bylo jasné, že to bude boj a odrazilo se to na spoustě nedovolených zákroků v podstatě během celého utkání. Začali jsme dobře a ujali se vedení v 10.minutě po pohotové dorážce. do první přestávky jsme navýšili v 36. minutě po pěkné kombinaci z pravé strany, jenže 3 minuty na to domácí korigovali, což byl i účet prvního poločasu. Ve druhé půli se obraz hry neměnil, stále to byl boj na ostří nože. Zhruba 15 minut před koncem začali hrát domácí na 3 útočníky, což nám dělalo problémy, ale v tu dobu nás hodně podržel výbornými zákroky Vojta Burkovec a tak udeřilo na druhé straně, Weber se šikovně protáhl mezi obránci a ty už neměli jinou možnost než ho zastavit nedovoleně, následný pokutový kop s přehledem proměnil Semerád a tím završil účet utkání.

6.10.2018  - Skorotice - Telnice   0 : 3  (0 : 2)   foto

Střelci: 2. Souček Matěj (vl.), 29. Weber Petr, 65. Weber Petr

Rozhodčí: Lácha Daniel, Navrátil Martin, Ptáček Matěj, Šmid Jiří

Po celý zápas jsme měli jasnou převahu, jen jsme nevyužili spousty příležitostí které se naskytly.

29.9.2018  - Telnice - Lokomotiva Děčín   3 : 2  (0 : 1), na penalty 3 : 2

Střelci: 61. Pajkrt Jiří, 90. Weber Petr - 20. Grund Jakub, 72. Nistor František

Rozhodčí: Bechyně Jáchym, Ptáček Matěj

Dnešní zápas byl soubojem prvního týmu s druhým týmem tabulky a navíc tří nejlepších střelců soutěže. Pro nás se utkání zkomplikovalo ještě dřív než začalo, z 16 borců se na utkání dostavilo pouze 11! O to horší to bylo ve chvíli kdy Honza Semerád po hlavičkovém souboji s krvavým zraněním musel ze hry a zbylo na hřišti pouze 10 borců. Toho využili hosté a šli poprvé v utkání do vedení. Zhruba po 15 minutách se do hry znovu vrátil ošetřený Semi a vypomohl týmu, bohužel se skórem jsme do poločasu nehnuli. Druhý poločas jsme začali aktivněji a v 61. minutě jsme srovnali stav. Bohužel po jednom z nákopů odehrál Semerád míč hlavou a znovu s krvavým efektem, takže jsme opět hráli o deseti. Honza se ukázal jako bojovník a znovu se vrátil na trávník aby nenechal tým ve štychu, bohužel do rozhozené obrany jsme znovu inkasovali a znovu byli o gól vzadu. Jenže naši borci prostě nechtěli prohrát a zatlačili na soupeře,který první velkou šanci ještě dokázal pomocí obránce vyhlavičkovat z brankové čáry, ale na přímý kop Webera už byl golman hostů krátký a tak jsme v 90 minutě dokázali srovnat. O tom kdo z tohoto utkání utrhne bod navíc tak rozhodovali pokutové kopy, ve kterých jsme měli chladnější hlavu,lepšího brankáře a připsali si i prémiový bod.

22.9.2018  - Svádov B - Telnice   2 : 5  (1 : 3)

Střelci: 41. Vanša Josef, 56. Vanša Josef - 25. Weber Petr, 27. Pajkrt Jiří, 34. Semerád Jan, 65. Weber Petr, 68. Ort Jiří (pen.)

Rozhodčí: Grupač Miloš, Nauš Dominik, Kolman Pavel

V pěkném fotbalovém počasí jsme od začátku díky velkému hřišti měli na vrch, jen škoda koncovky...I tak jsme se dostali do vedení 3:0, těsně před pauzou domácí korigovali. Bohužel po změně stran domácí z přímého kopu snížili na rozdíl jedné branky, ale to bylo vše, my jsme se vrátili k poctivé hře a odskočili až na konečný stav 5:2.

15.9.2018  - Telnice - Brná B   5 : 2  (2 : 1)

Střelci: 32. Pajkrt Jiří, 44. Weber Petr, 50. Pajkrt Jiří, 65. Weber Petr, 85. Vaňous Vladimír - 30. Demčenko Valentin, 89. Bukáček Jaroslav (pen.)

Rozhodčí: Novotný Patrik, Volf Daniel, Židek Richard

Hosté hráli většinu zápasu o deseti lidech, protože čas výkopu se shodoval z časem výkopu A-týmu. Pro nás to snad ale bylo horší než hrát proti jedenácti, první poločas se nesl ve zmatku a spoustě nevyužitých šancí. Až po přestávce a změně systému jsme konečně soupeře začali přehrávat a vstřelili pár branek, což rozhodlo utkání. Dnes to nebylo optimální, ale na soupeře to stačilo.

8.9.2018  - Dubice - Telnice   2 : 4  (0 : 2)

Střelci: 61. Zrůst Tomáš, 69. Poborský Lukáš - 30. Vícha Jan, 44. Vaňous Vladimír, 86. Weber Petr, 90. Pajkrt Jiří

Rozhodčí: Grupač Miloš, Rouče David

Do zápasu jsme vstoupili vlažně a nedařilo se náš pohyb nastartovat i tak se nám povedlo v první polovině utkání dát dvě branky, Soupeř nás začal trestat až druhou půli a dokonce vyrovnal. Teprve to jako by nás nakoplo a začali jsme se o výsledek více rvát a tuhle snahu jsme přetavili ve dvě branky, Příště se ale musíme těchto výpadků ve hře vyvarovat.

1.9.2018  Telnice - Malečov   2 : 1  (1 : 1)

Střelci: 3. Vaňous Vladimír, 90. Dlask Martin - 29. Cigánek Marek

Rozhodčí: Mudrová Veronika, Volf Daniel, Kalina František

Odehráli jsme druhé utkání soutěže a byl to zápas prvního z druhým. Od začátku bylo jasné že to bude utkání fyzicky na doraz. My jsme se dostali po penaltě do vedení, soupeř kontroval stejnou mincí. Poločas tak skončil smírně 1:1. Druhý poločas byl kopií toho prvního, týmy předváděly vyrovnaný boj o každý míč a brankáři obou týmů byli stále v permanenci. Díky nim byl minutu před koncem stav stále vyrovnaný. Utkání jsme na svou stranu zlomili v poslední minutě po pěkném centru a výborně trefené hlavičce, na kterou golman neměl nárok. Ve hře je ještě spousta oken, které musíme vylepšit, ale zatím jsme schopni tyto nedorazy ubojovat!

25.8.2018 - Telnice - Chabařovice B   8 : 1  (3 : 1)

Střelci: 3. Weber Petr, 8. Pajkrt Jiří (pen.), 25. Weber Petr, 55. Veselý Jakub, 62. Weber Petr, 65. Pajkrt Jiří, 70. Weber Petr, 85. Cicka Milan  -  43. Pícha Lukáš

Rozhodčí: Druga Pavel

Dnes jsme odehráli první utkání a to proti týmu B z Chabařovic. Začali jsme dobře ve třetí minutě jsme šli do vedení a tím určili směr utkání, Chopili jsme se otěží a až na jednu chvilku nepustili až do konce utkání. Dnes si hodně cením nasazení a zarputilosti během celého zápasu. Příští sobotu přivítáme tým z Malečova a to bude skutečný křest ohněm. Dnes jsme udělali důležitý krůček, ale cesta bude ještě dlouhá..

30.7.2018 -  Doplněn rozpis zápasů na novou sezonu 2018/2019 pro nejnižší soutěž, ve které bude hrát opět jen osm družstev a těmi jsou Telnice, Brná B, Loko Děčín, Svádov B, Dubice, Chabařovice B, Malečov a Skorotice.

9.6.2018  - Telnice - Brná B    3 : 0  kontumačně

Rozhodčí: Kolman Pavel, Rouče David

Utkání se neodehrálo, protože soupeř přijel v nedostatečném počtu 3 hráčů.

2.6.2018  - Dubice - Telnice    2 : 0  (1 : 0)

Střelci: 12. Pešek Jakub, 85. Filař Lukáš

Rozhodčí: Grupač Miloš, Lácha Daniel

Dnes jsme odehráli bojovné utkání, domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem, přestože jsme celé utkání odehráli o 10 hráčích a 3 byli zranění. Nakonec jsme dvakrát kapitulovali a odjeli opět poražení  .

26.5.2018  - Telnice - Loko Děčín    1 : 4  (1 : 0)

Střelci: 7. Vícha Jan - 66. Čurda Josef, 71. Čurda Josef, 73. Grund Jakub, 76. Čurda Josef

Rozhodčí: Prekop Štefan, Řízek Vlastimil, Rouče David

20.5.2018  - Brná B + A - Telnice    10 : 3  (1 : 3)

Střelci: 9. Gaidarski Adriyan, 54. Rakishtenliev Asan, 59. Satek Martin, 60. Tabakov Stoyanov Ognyan, 67. Rakishtenliev Asan, 70. Demčenko Valentin, 71. Tabakov Stoyanov Ognyan, 73. Tabakov Stoyanov Ognyan, 81. Štráchal Jaroslav, 85. Heřman Jiří - 5. Pajkrt Jiří, 7. Weber Petr, 42. Pajkrt Jiří

Rozhodčí: Petr Řízek Vlastimil, Kolman Pavel, Rouče David

Dnes jsme odehráli další utkání, kdy první poločas byl v naší režii, druhý po nasazení hráčů z domácího áčka v režii domácích.

12.5.2018  - Telnice - Dubice    2 : 3  (1 : 2)

Střelci: 33., 56. Weber Petr - 37. Holub Marek, 41. Mucha Daniel (pen.), 67. Mucha Daniel

Rozhodčí: Zeman Miroslav, Žáček Petr

6.5.2018  - Lokomotiva Děčín - Telnice    1 : 2  (1 : 0)

Střelci: 18. Grund Jakub - 65. Pytloun Břetislav, 76. Weber Petr

Rozhodčí: Kalina František, Druga Pavel, Novotný Patrik

Za teplého počasí jsme od začátku viděli vyrovnané utkání, bohužel pro nás se už ve druhé minutě zranil Tomáš Kurta a tak jsme znovu museli zatočit se sestavou. Do vedení se dostali domácí, když nepovedený centr skončil v šibenici naší branky. I nadále to bylo vyrovnané utkání, ale ani jedna strana branku do poločasu nepřidala. Po poločase se obraz hry nezměnil, jen s postupem času bylo znát že domácím dochází šťáva a začínají se věnovat spíše udržení výsledku. Pytloun parádní střelou vyrovnal. Domácí se ještě pokusili strhnout vedení na svojí stranu, ale propadli v defenzivě a Weber z rychlého protiútoku strhnul vedení na naší stranu. Hráči Děčína měli snahu ještě srovnat krok, ale v horkém počasí už nenašli sílu k překonání naší obrany.

30.4.2018  - Od 5.5.2018 začíná nadstavbová část soutěže. O 1.až 4.místo se utkají Chabařovice B, Chuděrov, Malečov, Svádov-Olšinky B. O 5. až 8.místo Brná B, Dubice, Lokomotiva Děčín a Spartak Telnice.

Doplněn rozpis zápasů nadstavbové části do záložky "Zápasy".

22.4.2018  - Chabařovice B - Telnice    6 : 3  (3 : 3)

Střelci: 17. Prekop David (pen.), 25. Korunka Michal, 35.,87. Čisár Jan, 53. Prekop David, 77. Žembery Tomáš - 32., 37. Weber Petr, 39. Krpeš Jiří

Rozhodčí: Rouče David - Možný Jakub, Mudrová Veronika

14.4.2018  Telnice - Svádov B    5 : 1  (3 : 0)

Střelci: 2. Pajkrt Jiří, 8. Dlask Martin, 19. Pajkrt Jiří, 47. Pytloun, 69. Pajkrt Jiří - 41. Vodehnal Václav

Rozhodčí: Kalina František - Grupač Miloš.

V druhém zápase jarní části jsme byli od začátku lepším týmem, přestože jsme od 20 minuty kvůli zranění hráli o deseti lidech. Přes spoustu neproměněných šancí jsme po poločase vedli 3:0. Ve druhé půli jsme náskok nejen udrželi, ale dokonce navýšili, soupeř korigoval až v poslední minutě...

7.4.2018 - Malečov - Telnice    5 : 0  (3 : 0)

Střelci: 15.,77. Walter Karel, 21. Vrána Václav, 50. Chrudimský Filip, 71. Kůstka Tomáš

Rozhodčí: Prekop Štefan - Grupač Miloš, Židek Richard

Odehráli jsme první jarní mistrovské utkání, od začátku bylo znát že domácí jsou po dobré přípravě a z kvalitnějším týmem než opouštěli II třídu.My jsme bohužel nestíhali ze hry nic a naše obrana byla neustále pod tlakem, což se ve finále projevilo i na skóre. Udělali jsme spoustu drobných chyb a soupeř je dokázal potrestat.

1.4.2018 - přátelské utkání  Telnice - Chlumec B    3 : 3  (1 : 2)

Střelci Telnice: Weber 2, Pytloun

Dnes jsme odehráli poslední přípravné utkání, hra byla celkem vyrovnaná, možná i s větším počtem šancí na naší straně. Objevili se ještě určité nedostatky, ale jsme schopní místy hrát fotbal. Příští zápas v Malečově už bude mistrovský a tam se ukáže jak na tom jako tým jsme...

17.3.2018 - přátelské utkání  SKP - Telnice    3 : 7