Turnaj starosty obce Telnice

 

22.6.2013

základní část
Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
22.06. FK Spartak Telnice Chabařovice B   9:00 SO   3 : 0
Střelci: Benedict, Pajkrt, Veselý J.
22.06 Chlumec B Dobkovice 11:00   SO  
 
  utkání o 3.místo
 
22.06. Chlumec B Chabařovice B  13:00 SO  
 
utkání o 1.místo
 
22.06. FK Spartak Telnice Dobkovice  15:00 SO   6 : 3
Střelci: Pajkrt 4, Chaloupka O., Kramář

 

 

28.6.2014

základní část
Termín Domácí                 Hosté                    Čas Den Skore
 
28.06. FK Spartak Telnice Dobkovice   9:00 SO 1 : 10
Střelci:
28.06. Chlumec B Malé Březno 11:00  SO  2 : 5
 
  utkání o 3.místo
 
28.06. Chlumec B FK Spartak Telnice  13:00 SO  7 : 1
 
utkání o 1.místo
 
28.06. Malé Březno Dobkovice  15:00 SO  5 : 6
 

 

 

20.6.2015

Termín Domácí                 Hosté                   Čas Den Skore 
 
20.06. FK Spartak Telnice Obec Telnice   9:00 SO   3 : 1
Střelci: Jelínek, Krpeš T., Ort - Vícha
20.06 FK Spartak Telnice FK Faltáre 10:10   SO   1 : 2
Střelci: Krpeš T. - Pekař, Vojta
20.06. FK Faltáre Obec Telnice  13:00 SO   1 : 4
 
20.06. FK Spartak Telnice Obec Telnice  15:00 SO   1 : 3
 
20.06. FK Spartak Telnice Obec Telnice  13:00 SO   0 : 3
 
20.06. FK Faltáre Obec Telnice  15:00 SO 2 : 3 p
 

1. místo - Obec Telnice

2. místo - FK Faltáre

3. místo - FK Spartak Telnice


 

18.6.2016

základní část
Termín Domácí                 Hosté                    Čas Den Skore 
 
18.06. FK Spartak Telnice TJ Chlumec   9:00 SO 3:2 np
Střelci: Kalina, Ort Penalty: Krpeš, Kuchařík, Vícha, Pajkrt, Štěpán
18.06 FK Faltáre Obec Telnice 11:00   SO 2 : 5
Střelci: x,x - Kušej 3 , Vávra, vlastní
  utkání o 3.místo
 
18.06. TJ Chlumec FK Faltáre  13:00 SO   5 : 2
Střelci:
utkání o 1.místo
 
18.06. FK Spartak Telnice Obec Telnice  14:45 SO 4 : 7
Střelci: Pajkrt 2, Kalina, Koleček - Kušej 7

1. místo - Obec Telnice

2. místo - FK Spartak Telnice

3. místo - TJ Chlumec

4. místo - FK Faltáre

28.6.2014

základní část
Termín Domácí                 Hosté                    Čas Den Skore 
 
28.06. FK Spartak Telnice Dobkovice   9:00 SO   1 : 10
Střelci:
28.06 Chlumec B Malé Březno 11:00   SO   2 : 5
 
  utkání o 3.místo
 
28.06. Chlumec B FK Spartak Telnice  13:00 SO   7 : 1
 
utkání o 1.místo
 
28.06. Malé Březno Dobkovice  15:00 SO   5 : 6
 

 

22.6.2013

základní část
Termín Domácí Hosté Čas Den Skore
 
22.06. FK Spartak Telnice Chabařovice B   9:00 SO   3 : 0
Střelci: Benedict, Pajkrt, Veselý J.
22.06 Chlumec B Dobkovice 11:00   SO  
 
  utkání o 3.místo
 
22.06. Chlumec B Chabařovice B  13:00 SO  
 
utkání o 1.místo
 
22.06. FK Spartak Telnice Dobkovice  15:00 SO   6 : 3
Střelci: Pajkrt 4, Chaloupka O., Kramář

 

 

28.6.2014

základní část
Termín Domácí                 Hosté                    Čas Den Skore
 
28.06. FK Spartak Telnice Dobkovice   9:00 SO 1 : 10
Střelci:
28.06. Chlumec B Malé Březno 11:00  SO  2 : 5
 
  utkání o 3.místo
 
28.06. Chlumec B FK Spartak Telnice  13:00 SO  7 : 1
 
utkání o 1.místo
 
28.06. Malé Březno Dobkovice  15:00 SO  5 : 6
 

 

 

20.6.2015

Termín Domácí                 Hosté                   Čas Den Skore 
 
20.06. FK Spartak Telnice Obec Telnice   9:00 SO   3 : 1
Střelci: Jelínek, Krpeš T., Ort - Vícha
20.06 FK Spartak Telnice FK Faltáre 10:10   SO   1 : 2
Střelci: Krpeš T. - Pekař, Vojta
20.06. FK Faltáre Obec Telnice  13:00 SO   1 : 4
 
20.06. FK Spartak Telnice Obec Telnice  15:00 SO   1 : 3
 
20.06. FK Spartak Telnice Obec Telnice  13:00 SO   0 : 3
 
20.06. FK Faltáre Obec Telnice  15:00 SO 2 : 3 p
 

1. místo - Obec Telnice

2. místo - FK Faltáre

3. místo - FK Spartak Telnice


 

18.6.2016

základní část
Termín Domácí                 Hosté                    Čas Den Skore 
 
18.06. FK Spartak Telnice TJ Chlumec   9:00 SO 3:2 np
Střelci: Kalina, Ort Penalty: Krpeš, Kuchařík, Vícha, Pajkrt, Štěpán
18.06 FK Faltáre Obec Telnice 11:00   SO 2 : 5
Střelci: x,x - Kušej 3 , Vávra, vlastní
  utkání o 3.místo
 
18.06. TJ Chlumec FK Faltáre  13:00 SO   5 : 2
Střelci:
utkání o 1.místo
 
18.06. FK Spartak Telnice Obec Telnice  14:45 SO 4 : 7
Střelci: Pajkrt 2, Kalina, Koleček - Kušej 7

1. místo - Obec Telnice

2. místo - FK Spartak Telnice

3. místo - TJ Chlumec

4. místo - FK Faltáre

28.6.2014

základní část
Termín Domácí                 Hosté                    Čas Den Skore 
 
28.06. FK Spartak Telnice Dobkovice   9:00 SO   1 : 10
Střelci:
28.06 Chlumec B Malé Březno 11:00   SO   2 : 5
 
  utkání o 3.místo
 
28.06. Chlumec B FK Spartak Telnice  13:00 SO   7 : 1
 
utkání o 1.místo
 
28.06. Malé Březno Dobkovice  15:00 SO   5 : 6